Firma Yellow Taxi świadczy usługi na trójmiejskim rynku od 20 lat, stawiając na wysoką jakość obsługi klienta, nowoczesne rozwiązania oraz atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych i nowych klientów, wprowadzamy coraz nowsze systemy informatyczne, pozwalające na szybkie, wygodne, a przede wszystkim profesjonalne składanie zamówień. Posiadamy najnowocześniejszy system rozliczeń bezgotówkowych, terminale w każdym aucie, system PayPass, co jest niewątpliwym atutem Yellow Taxi. Świadczone przez naszą firmę, różnorodne usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta, tak, aby sprostać każdym oczekiwaniom i być zawsze na czas. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były najwyższej jakości, a każdy klient wracał do nas zadowolony.

Warto dodać, że w naszej ofercie oraz na życzenie klienta, świadczymy usługi nie tylko w obrębie miasta Gdynia, Gdańsk, Sopot, ale również na terenie całego województwa oraz kraju. Naszą ambicją jest zadowolenie klienta i dostarczanie usług na prestiżowym poziomie.

Naszym atutem jest dynamiczny rozwój firmy, konkurencyjność cen, indywidualne podejście do klienta, różnorodność usług, dyspozycyjność 24h/7dni w tygodniu, system rabatów dla stałych i nowych klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług oraz do dłużej współpracy.

peugeot 301
Maks. ładowność osób: 4
Wybierz swój samochód
Peugeot 301 / Dacia Lodgy
dacia lodgy
Maks. ładowność osób: 6